Cerrad płytki drewnopodobne – do czego się przydają?

Cerrad płytki drewnopodobne

Płytki drewnopodobne to świetny sposób na urozmaicenie łazienki, kuchni a także innych pomieszczeń. Czym wyróżniają się od zwyczajnych płytek ceramicznych? Zasadniczo niczym, posiadają po prostu wzór który bardzo przypomina drewno. Dzięki temu można stworzyć charakterystyczne wrażenie drewnianego pomieszczenia, nawet jeżeli mieszkamy w murowanym domu bądź bloku. Sprawdzamy jakie zalety mają takie płytki i gdzie najlepiej jest je wykorzystać.

Płytki drewnopodobne do każdego domu

Przede wszystkim płytkami wykładamy pomieszczenia takie jak łazienki, kuchnie, przedsionki i tym podobne miejsca. Chodzi o to, by ewentualne rozlanie wody nie powodowało degradacji powierzchni podłogi lub ścian. Płytki jest też bardzo łatwo czyścić, wystarczy tylko przetrzeć je wilgotnym mopem, a podłoga znów jest jak nowa. Cerrad płytki drewnopodobne Jak te tutaj (https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-drewnopodobne/0,cerrad), są produktem niedrogim, przez co można sobie na nie pozwolić nawet nie mając dużego budżetu. Jednocześnie zapewniają wspaniałe udekorowanie pomieszczenia, co ma znaczenie gdy chcemy nadać mu niepowtarzalnego klimatu.

Cerrad płytki drewnopodobne

Zalety płytek drewnopodobnych

Główną zaletą jest fakt, iż wciąż mamy do czynienia ze zwyczajnymi płytkami ceramicznymi, których czyszczenie jest proste i łatwe. Jednocześnie dają one ciekawy klimat w pomieszczeniu, sprawiając wrażenie że ściany i podłoga zbudowane są z prawdziwego drewna. Cerrad płytki drewnopodobne można kłaść jak klasyczną glazurę, poradzi sobie z tym każdy fachowiec, można także robić to samodzielnie. Są one trwałe, ponieważ upodobnienie do struktury drewna polega na zastosowaniu specjalnego koloru oraz wzoru, reszta wykonana jest natomiast ze zwyczajnej ceramiki. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy niskim kosztem stworzyć oryginalne i bardzo klimatyczne pomieszczenie, co z pewnością zrobi wrażenie zarówno na nas samych jak i na gościach.