Jak używać myjki do okien Karcher

myjki do okien karcher

Na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych środków do czyszczenia okien. Bez wątpienia każdy z nich to bardzo przydatny gadżet, który powinien znaleźć się w każdym domu, a także firmie sprzątającej. Myjka z pewnością usprawnia proces czyszczenia, a obecność baterii zapewnia niesamowitą użyteczność. Jest tak wiele odmian, że nie jest łatwo wybrać najlepszą. Sprawdź, co oferują najdokładniejsze płyny do mycia szyb.

Myjka do okien Karcher: co to jest i jak działa?

Myjki do okien karcher to małe bezprzewodowe urządzenie zasilane bateriami. Najprostszym środkiem czyszczącym jest w rzeczywistości ściągaczka, która zbiera wodę i środek czyszczący, który jest wstępnie nałożony na szklaną powierzchnię. Urządzenie zasysa roztwór do pojemnika, dzięki czemu nie ma plam i nie ma potrzeby suszenia okien. Inną opcją jest myjka parowa, która jest szersza i zawiera między innymi dwa pojemniki – jeden na czystą wodę do mycia okien, a drugi na wilgotny brud. Co więcej, niektóre modele mają również filtr, który zatrzymuje brud, dzięki czemu można ponownie wykorzystać tę samą wodę.

myjki do okien karcher

Jak myć okna myjką Karcher?

Urządzenia do mycia okien Karcher są wygodne i praktyczne. Pozwala dokładnie wyczyścić zabrudzone szkło – bez pracochłonnego lub czasochłonnego ręcznego polerowania. Myjki do szyb Karcher są łatwe w użyciu i jednocześnie bardzo skuteczne. Jak myć okna Karcherem? Po spryskaniu powierzchni preparatem, a następnie naniesieniu go na szybę, wystarczy włączyć urządzenie i odessać brudną wodę z powierzchni szyby. Zamontowana na końcu ściągaczka do szyb skutecznie usuwa cały płyn, który trafia do specjalnego zbiornika. Poszczególne modele wyposażone są w wymienne dysze, dodatkowe spryskiwacze z nakładkami z mikrofibry, płyny do mycia szyb, ładowarki i stacje ładujące. Na przykład model Premium ma duży, wymienny akumulator litowo-jonowy i trzypoziomowy wskaźnik LED, który pokazuje poziom naładowania.