Płytki oraz inne ciekawe materiały do wykończenia wnętrza

nowatorski styl płytek venis

nowatorski styl płytek venisPłytki Venis czy jakiekolwiek inne płytki glazurowe najczęściej kładzie się tam, gdzie ściana może być często zachlapana przez wodę. To zatem materiały do wykończenia ścian w łazience oraz w strefie mokrej w kuchni. Jakie inne materiały poza glazurą venis – www.banyo.pl/firm-pol-1277469231-Venis.html mogą być do tego wykorzystane?

Płytki Venis

Klasyczna glazura to zawsze dobry pomysł, szczególnie jeżeli jej producenci stawiają na nowatorskie rozwiązania i formy. Jednym słowem jeżeli można wybierać wśród płytek o różnych ciekawych kształtach, takich jak na przykład wielkoformatowe płyty, albo płytki o kształcie heksagonalnym lub oktagonalnym, wnętrze uda się wykończyć w lepszym stylu. Takie nowości są chętnie kupowane przez współczesnych młodych ludzi, którzy interesują się urządzeniem wnętrz.

Płytki imitujące drewno

Drewno to wspaniały materiał do wykończenia domu, jednak sporo osób z niego rezygnuje właśnie w obawie przed niszczycielską siłą wody, która może doprowadzić do niszczenia drewna. Na szczęście w sprzedaży są już płytki imitujące drewno, które można kłaść zarówno na podłodze, ale też na ścianie.

Tapety wodoodporne

Jeden z nowych pomysłów to tapety wodoodporne, którymi można wyłożyć ścianę w łazience albo w kuchni. Ich przewagą nad płytkami jest to, że są drukowane w bardzo piękne wzory, printy często są bogate, botaniczne albo z elementami zwierzęcymi. Nikt jeszcze nie wymyślił takich płytek, a zatem dla miłośników takich wzorów wodoodporna tapeta będzie idealnym wyborem.

Beton na ścianie

Ostatni pomysł to surowe wykończenie wnętrza za pomocą betonu. Ustaw opcję chętnie korzystają panowie urządzający swoje kawalerskie mieszkania, to styl industrialny wprowadził właśnie beton do mieszkań. Takie łazienki mogą mimo wszystko wyglądać naprawdę bardzo przytulnie, szczególnie jeżeli wykorzystać również drewno do ich wykończenia i aranżacji.